Na przestrzeni blisko 30 lat pracy w branży mieliśmy możliwość używania i przetestowania tysięcy produktów, setek narzędzi i urządzeń pochodzących od wielu krajowych i zagranicznych producentów. Pomimo tego, że wiele z nich nie spełniło naszych oczekiwań jakościowych, dotarliśmy do tych kilku firm, które podobnie jak my kładą największy nacisk na jakość wykonania, dzięki czemu możemy śmiało polecać ich produkty, narzędzia i urządzenia. W partnerstwie biznesowym liczy się dla nas zaufanie i rzetelność, jeśli zatem uważasz, że Twoja firma spełnia te oczekiwania skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy. Partnerzy, z którymi współpraca firmy ELEKTRO PROJEKT Jacek Włodarczak układa się od wielu lat to między innymi:

BRUK-BET FOTOWOLTAIKA

Z dostępnych na rynku producentów paneli solarnych wyselekcjonowaliśmy BRUK-BET FOTOWOLTAIKA – jedna z pierwszych firm na polskim rynku fotowoltaicznym. Oferowane przez BRUK-BET moduły fotowoltaiczne są produkowane na sprzęcie szwajcarskiego lidera Meyer Burger z ogniwami typu PERC oraz ogniwami wykonanymi w zaawansowanej technologii PERT, która to poprawia efektywność paneli. Ich produkty objęte są m.in. 20-letnią gwarancją, korzystają z nich klienci na całym świecie.

RED SNAKE

Przetestowaliśmy wielu producentów folii grzewczych, jednakże jeden z nich w sposób szczególny przykuł naszą uwagę. Mowa o RED SNAKE, których innowacyjne rozwiązania spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. W zakresie odporności na przepięcia, ogrzewane podczerwienią folie tego producenta nie mają sobie równych. Zbudowane są one z tkaniny z włókien węglowych z domieszką karbonu, przez co produkt ten nie niszczeje. Warto zwrócić uwagę, że produkt ten jest objęty aż 25-letnią gwarancją.

DEHN

Szalenie istotną kwestią w zakresie bezpieczeństwa instalacji elektrycznych jest jej właściwa ochrona. Kompleksowe rozwiązania w tym zakresie dostarcza niemiecki producent DEHN. Na przestrzeni ostatnich lat przeszliśmy kilkadziesiąt szkoleń tej firmy uzyskując szereg certyfikatów i świadectw. Zarówno produkty, przekazana wiedza jak i zdobyte doświadczenie dały nam możliwość bezkompromisowego zabezpieczania instalacji elektrycznych w zakresie ochrony przepięciowej, ochrony odgromowej, uziemienia w budynkach jednorodzinnych, gospodarczych, halach produkcyjnych, telekomunikacji, obiektach strategicznych i wielu innych.

SCHRACK

Produkując rozdzielnie elektryczne korzystamy praktycznie wyłącznie z podzespołów i niezawodnych rozwiązań marki SCHRACK. Firma ta jest jednym z najlepszych na świecie producentów w zakresie aparatów i obudów dla rozdzielni elektrycznych, osprzętu elektroinstalacyjnego, systemów teleinformatycznych, zasilaczy UPS oraz wielu innych. Partnerstwo ELEKTRO PROJEKT Jacek Włodarczak z firmą SCHRACK sięga końca lat 90-tych.

HILTI

Znany na całym świecie producent najwyższej klasy elektronarzędzi HILTI to niezawodny dostawca sprzętu montażowo-budowlanego. Urządzenia te cechują się ekstremalną wytrzymałością i od blisko dwóch dekad wspierają nasze prace elektroinstalacyjne. Poza samymi narzędziami regularnie korzystamy z szerokiej gamy szkoleń HILTI, aby móc jak najefektywniej wykorzystywać wszystkie ich możliwości.

ELEKTRA HURTOWNIA ELETROTECHNICZNA

Znana wśród elektryków i elektro instalatorów firma ELEKTRA to poznańska hurtownia elektrotechniczna z wieloletnią tradycją, jej historia rozpoczyna się już w 1945 roku. ELEKTRA jest niezastąpionym liderem w branży, to największa tego typu firma w Polsce – w całym kraju prężnie funkcjonuje kilkanaście jej oddziałów. Od kilkunastu lat wielokrotnie w ciągu miesiąca zaopatrujemy się w produkty niezbędne do przeprowadzania wszelkich prac elektro instalacyjnych, produkcji rozdzielni elektrycznych, instalacji odgromowych, montażu paneli fotowoltaicznych czy folii grzewczych.

KNX

Myśląc o instalacji elektrycznej nowej generacji do głowy przychodzi nam jedno – KNX (dawniej EIB). Wielokrotnie wykorzystywaliśmy ten system w przypadku tak zwanych inteligentnych domów, jest niezawodny i daje praktycznie nieograniczone możliwości pomiędzy wszystkimi odbiornikami energii w budynku. Umożliwia dowolne rozszerzanie funkcjonalności automatyki budynkowej przez większość producentów z całego świata. Dzięki KNX możemy z łatwością łączyć instalacje elektryczne, teletechniczne, HVAC, alarmowe, nagłośnienia, monitoring, zabezpieczenia budynków i wiele innych. Zapewnia energooszczędność, multimedialność i przede wszystkim niesłychaną funkcjonalność budynku, w którym został użyty.

DISAN

Niezawodnym liderem w zakresie systemów centralnego odkurzania jest włoski koncern DISAN. Z ich sprawdzonych rozwiązań korzystają takie marki jak między innymi ROLEX i BMW, również nasza firma zdecydowała się na partnerstwo z DISAN. Systemy tego producenta posiadają szereg branżowych certyfikatów jak również rokrocznie na imprezach targowych zdobywają prestiżowe wyróżnienia. Montujemy zarówno jednofazowe odkurzacze centralne dedykowane dla powierzchni do 900 m kw., jak również trójfazowe przeznaczone dla dużych rezydencji, obiektów komercyjnych, zakładów czy hoteli.