Firma powstała w 1994 roku w Poznaniu. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się drobnymi usługami elektrycznymi, szybko jednak rozwijaliśmy działalność w dziedzinie wówczas w Polsce jeszcze nieznanej, jaką jest ochrona przeciwprzepięciowa. Ostatnie lata to szybki rozwój firmy w dziedzinie fotowoltaiki oraz mat grzewczych na podczerwień. Specjalizujemy się również w projektowaniu i produkcji rozdzielni elektrycznych oraz prac elektroinstalacyjnych. Od początku stawiamy też na jakość, zarówno w świadczonych usługach, jak i w materiałach, które wykorzystujemy przy produkcji. Przy doborze materiałów kierujemy się również ich ekologicznym charakterem. Dzięki takiemu podejściu zwiększyło się grono naszych Klientów, a awaryjność systemów spadła prawie do zera. Zaufanie naszych Klientów sprawiło, że Elektro-Projekt szybko dołączył do grona liderów wśród niepaństwowych firm branży elektroenergetycznej. Dzisiaj, jako jedna z nielicznych firm w Wielkopolsce, oferujemy pełen zakres usług w tej branży.

Nasze działania opierają się na dbałości o to, by Klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości wykonanej przez nas pracy, jak i wysokości kosztów, które musza ponieść. Wciąż poszerzamy zakres naszych usług i kwalifikacje pracowników. Taka postawa procentuje zaufaniem do nas, czego dowody znajdą Państwo wśród referencji i rekomendacji. To właśnie Klienci przyczynili się do naszego dynamicznego rozwoju, gdyż całe zgromadzone dzięki nim środki inwestowaliśmy w firmę. Dało nam to silną pozycję na rynku oraz solidne podstawy do dalszego rozwoju.

Nasi pracownicy to osoby o wysokich kwalifikacjach. Ludzie, którzy aktywnie uczestniczą w poczynaniach firmy i mają na nią wpływ. Dzięki ustawicznym szkoleniom zapewniają najwyższą jakość wykonywanej pracy. Nasze kwalifikacje sprawdzicie Państwo na stronie Certyfikaty. Wszyscy pracownicy posiadają uprawnienia SEP od 1 do 15KV w zakresie eksploatacji, niektórzy w zakresie dozoru, pomiarów, uprawnienia i inne niezbędne do wykonywania usług. Ponieważ niejednokrotnie zdarza się, iż prace wykonywane są pod wodą, posiadamy uprawnienia płetwonurków różnych klas oraz przeszkolenia alpinistyczne do prac na wysokości. Obecnie szkolimy się w zakresie pilotażu samolotów dla potrzeb obsługi Aeropogotowia.

Zaufali nam

Partnerzy